Zamknij Profil użytkownika
Zapomniałeś hasła? Załóż konto

Dni Wilanowa 2023

To już oficjalna informacja!
Zapraszamy Was na to niezwykłe wydarzenie! Już w dniach 8-10 września odbędą się wyczekiwane przez cały rok DNI WILANOWA – czas radości, muzyki i wspólnego świętowania.
Start 19:00!
Na pierwszy dzień, czyli 8 września, przygotowaliśmy dla Was muzyczne emocje! Na scenie pojawią się wyjątkowi artyści – charyzmatyczna bryska oraz utalentowana Sylwia Grzeszczak Official. To będzie niezapomniany wieczór pełen przebojów i dobrej zabawy!
A to nie koniec! 9 września to kolejna porcja muzyki! Na scenie pojawią się Jano z OMP, Fisz Emade Tworzywo oraz legendarny zespół Kult. Wszyscy miłośnicy dobrej rozrywki znajdą coś dla siebie – gwarantujemy niezapomniane wrażenia!
Nie zapominajcie też o pikniku rodzinnym na Plaży Wilanów w dniach 9-10 września, od 12:00 do 17:00. To świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu, pełnego zabawy i pysznych przekąsek!
Zakończenie Dni Wilanowa będzie w wielkim stylu!
10 września przygotowaliśmy dla Was spektakularne show – Musical Metro 🔥To wyjątkowe wydarzenie, które nie może Was ominąć!
Do zobaczenia na Dniach Wilanowa – razem stworzymy niezapomniane chwile pełne muzyki, zabawy i radości! Rezerwujcie termin w swoich kalendarzach na wspólne świętowanie!
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.